Oferta kształcenia

Skierowana jest do uczniów: z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim, ze sprzężeniami, z autyzmem

Dysponujemy

Biblioteką i czytelnią multimedialną, pracowniami komputerowymi, dużą salą gimnastyczną, siłownią, dobrze wyposażoną salą rehabilitacyjną, salą doświadczania świata, boiskiem sportowym oraz terenem rekreacyjnym wokół szkoły

Profesjonalna kadra

Uczniowie uczestniczą w zajęciach logopedycznych, rewalidacyjnych, terapeutycznych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną zapewniającym podopiecznym naukę, opiekę i bezpieczeństwo.

Dzień otwarty naszej szkoły

9 maja otworzyliśmy drzwi naszej szkoły. Jest to czas, kiedy zarówno uczniowie, jak i rodzice mogą zapoznać się z ofertą i funkcjonowaniem placówki. W tym roku mieliśmy ogromną przyjemność gościć ŚDS i WTZ Pionki. W gronie przyjaciół miło spędziliśmy czas. Serdecznie zapraszamy! Drzwi naszej szkoły są dla Państwa zawsze otwarte.

Kontakt

Bliższych informacji udziela sekretariat szkoły: 48 612 80 90. Informacje również na szkolnej stronie internetowej: zielone.eu

Łącza zewnętrzne